fbpx
61000 пер. Троицкий 9В, офис 4-11, г. Харьков
📞+380503249274
📞+380672131874
📞+380633089274
📧ework.kh@gmail.com
ework.kh@gmail.com

Cтраховка для візи в Литву

Деякі українці вважають, що робота за кордоном – єдина можливість отримати гідну оплату за свою працю, зібрати гроші на придбання нерухомості або авто. І це дійсно правда. Адже мало хто взмозі заробити непогані гроші в нашій країні. І в тому випадку, якщо у вас це не виходить, то ми вам рекомендуємо влаштуватися на роботу закордоном. Багато наших співвітчизників, їдуть на заробітки в Литву на 2-3 місяці, щоб повернутися на батьківщину на власній іномарці. Прибалтійські країни доброзичливо ставляться громадянам України, а зарплати в ЄС на порядок вищі за українські. Це – хороший варіант, щоб поправити матеріальне становище за кілька місяців. Проте, до поїздки необхідно готуватися заздалегідь навіть з урахуванням безвіза. Один з пунктів підготовчих моментів – оформлення страховки для поїздки в Литву, як і в інші країни Євросоюзу.

Медична страховка для візи в Литву: що потрібно знати українцям

Литва, як країна, де є можливість непогано заробити, привертає українців за двома чинниками, один з яких – відносно близьке розташування. Другий, і найважливіший, – тут рідше можна зіткнутися з мовним бар’єром. Старше покоління литовців, яких серед потенційних роботодавців більшість, за часів СРСР в школі і ВНЗ вивчали російську мову. Але доброзичливість і лояльність прибалтів не звільняють українців від ряду обов’язків, необхідних для офіційного працевлаштування.

Чи обов’язково робити страховку для поїздки в Литву?

Страховка для в’їзду в Литву необхідна, як і для інших країн Шенгену. Навіть якщо ви перетинайте кордон в якості туриста або їдете в гості, при проходженні паспортного контролю поліс можуть зажадати. Ставите мету влаштуватися на роботу – в країнах Прибалтики знадобиться робоча віза. Медичне страхування – для Литви обов’язкова умова в легальному працевлаштуванні. Залежно від його видів можна вибирати різні види страховок.

Вартість медичної страховки в Литву

Мінімальна страхове покриття становить 30 тисяч євро. Якщо поїздка займає не більше місяця, цієї суми зазвичай вистачає. Відправляєтеся на довший термін – є сенс додати в поліс додаткові пункти. Це відіб’ється на мінімальному покритті, але в меншій мірі на одноразову виплату. Страховка в 60 000 коштує всього в півтора рази дорожче, ніж при мінімумі. Ціна поліса залежить від обраної програми і компанії, з якою укладено договір.

У порівнянні з реальними тарифами на медичні послуги, вартість страховки в Литві символічна. Оплата готівкою за прийом фахівця – 20 євро, стаціонару – до 60 € в день, а добу в реанімації – близько 500 євро. Значно вище, ніж в Україні, ціни на медичні препарати. Купуючи страховку для поїздки в Литву, подбайте, щоб у програму було включено більшість ризиків, які можуть трапитися.

Страхові програми для поїздки на роботу в Литву

Вартість страховки для робочої візи в Литву безпосередньо залежить від пунктів в ній позначених. Програми діляться на кілька категорій, які можна розбити на 3 основні:

  • А – базова страховка з усіма випадками, коли потрібно надати медичну допомогу.
  • В – економ-варіант – базовий набір послуг плюс репатріація (переміщення на батьківщину застрахованої особи за медичними показаннями або його останків в разі смерті).
  • С – повна страховка, по якій погашаються не тільки стандартні медичні витрати, а й фінансові втрати, пов’язані з придбанням ліків, послуги стоматолога в разі гострого болю (до 200 євро), компенсація вартості ліків.

Більш повний список страхових випадків в медичних полісах для Литви вноситься в договору класу «Бізнес» або «Еліт».

Яку купувати страховку вирішуйте самостійно, але повний пакет дозволить вам відчувати себе в Прибалтиці більш комфортно. Медична страховка для Литви дійсна в інших країнах Шенгену, тому сміливо можна оформляти поліс на рік.

Як користуватися страховкою в Литві

Страховий поліс стане суттєвою допомогою при вимушеному зверненні за медичною допомогою. У складній ситуації зв’яжіться зі страховим агентом, номер телефону якого зафіксований в договорі. Асистанс зорієнтує вас, куди звертатися за допомогою, як діяти і на що можна розраховувати.

Поєднуєте роботу за кордоном з подорожами, трудіться вахтовим способом в різних країнах – оформите річну страховку на певне число днів, які зможете використовувати протягом календарного року. Плюс такого страхування – якщо зірвуться плани або змістяться дати перебування в країні, ви нічого не втратите. Стандартна страховка в Литву з конкретно прописаними термінами початку і закінчення дії поліса поширюється тільки на цей час.