fbpx
61000 пер. Троицкий 9В, офис 4-11, г. Харьков
📞+380503249274
📞+380672131874
📞+380633089274
📧ework.kh@gmail.com
ework.kh@gmail.com

Високооплачувана робота за кордоном

Гарячі вакансії
Статус
Ідентифікатор
Стать
Вік
Досвід
EUR
UAH
USD
Статус
Ідентифікатор
Стать
Вік
Досвід
EUR
UAH
USD
Статус
Ідентифікатор
Стать
Вік
Досвід
EUR
UAH
USD
Статус
Ідентифікатор
Стать
Вік
Досвід
EUR
UAH
USD
Статус
Ідентифікатор
Стать
Вік
Досвід
EUR
UAH
USD
Статус
Ідентифікатор
Стать
Вік
Досвід
EUR
UAH
USD
Статус
Ідентифікатор
Стать
Вік
Досвід
EUR
UAH
USD
Відгуки

Робота за кордоном для українців: переваги і перспективи

Нестабільність останніх років все частіше штовхає українців до пошуку роботи за кордоном. Одна з причин, яка веде до цієї ідеї, – низькі зарплати в рідній країні, а так само бажання побачити «інше життя». Робота за кордоном – гарна можливість для тих, хто хоче виїхати з України на постійне місце проживання, перший крок до виконання – це бажання. Пропрацювавши кілька років в Європі, є реальний шанс отримати посвідка на постійне проживання або укласти шлюб з резидентом. Для молоді працевлаштування за кордоном відкриває можливість отримати престижну освіту і зробити кар’єру.

Робота за кордоном: реальність і шанси

Чого можна очікувати, починаючи пошук роботи закордоном?

У Європі постійно випробовується брак програмістів, фахівців в області IT-технологій, потрібні талановиті інженери і фінансисти, лікарі, педагоги, маркетологи і аналітики. Якщо вільно володієте хоча б однією іноземною мовою, ваше резюме зацікавить потенційних роботодавців, і є хороші перспективи знайти високооплачувану роботу за фахом, зробити кар’єру і, можливо, виїхати з України назавжди.

Чи ви можете привернути увагу особливими талантами, досягти певного рівня в своїй професії: кваліфіковані фахівці за кордоном нарозхват, і навіть не завжди потрібне глибоке знання мови країни, в якій плануєте працювати. У деяких випадках достатньо буде для початку розмовника, щоб не відчувати особливого дискомфорту. Тим більше співвітчизників зараз ви зустрінете в кожній країні, а занурившись в мовне середовище, розмовляти і розуміти оточуючих можна навчитися значно швидше, ніж на мовних курсах.

Ви не маєте ніякого трудового досвіду і абсолютно не володієте іноземними мовами? За кордоном достатній вибір робочих вакансій, які не потребують спеціальних навичок. На велику зарплату в цьому випадку, звичайно, розраховувати не доводиться, але завжди є можливість для подальшого зростання.

З чого варто починати пошук роботи?

Пошук роботи за кордоном: поради для шукачів

Є кілька можливостей знайти роботу за кордоном українцям будь-якого віку. Можете самостійно заходити на сайти роботодавців, шукати вакансії за допомогою знайомих, які проживають за кордоном – це можливо при певному досвіді і зв’язках. Але якщо не володієте іноземними мовами, не знаєте трудового законодавства, краще довіритися фахівцям кадрового агентства, яке стане гарантом вашого легального працевлаштування.

Починати пошук можна трьома шляхами:

  • шукати роботу за фахом, не прив’язуючись до певної країні;
  • визначити бажаний розмір зарплати або умови праці і не боятися перекваліфікуватися;
  • вибрати країну і підшукувати вакансії, які підходять особисто вам, в рамках однієї території.

У цих європейських країнах практично скрізь є вакансії продавців, клерків, різноробочих. Найбільш затребувані:

  • сільськогосподарські спеціальності: механізатори і агрономи, тваринники, збирачі овочів і фруктів;
  • водії різних категорій з досвідом роботи за фахом;
  • будівельники всіх спеціальностей;
  • обслуговуючий персонал в готельному і ресторанному бізнесі;
  • робочі спеціальності, в тому числі: газосварщики, токарі, швачки, закрійники;
  • професії, які не потребують особливої спеціалізації: Технічний персонал на підприємствах будь-якого виду діяльності, двірники та прибиральники міських парків, звіринців, пакувальники, фасувальники, сортувальники вантажів і поштарі.

Список можна продовжувати, і в деяких країнах він може трохи відрізнятися.

Найбільш високооплачувана робота за кордоном для іноземців

Щоб українцю знайти високооплачувану роботу за кордоном, почати варто з вивчення іноземної мови. Чим буде вище його рівень, тим більше шансів отримати хорошу зарплату. Навіть вибираючи вакансію на робочу спеціальність, ви повинні бути готові: доходи працівників, які володіють мовою, вище, ніж у тих, хто його тільки вчить або не знає зовсім. Найбільший заробіток за кордоном у кваліфікованих фахівців з вищою освітою, комп’ютерників, цінується праця водіїв і медсестер. Особливо може пощастити тим, хто володіє унікальною або рідкісною професією. Такі вакансії зустрічаються досить рідко, але і винагорода праці максимальна.

Робота за кордоном для молоді

Для молоді робота в Європі може бути гарною підмогою на літо, а може стати першим кроком до отримання престижного диплому. У Німеччині широко поширена практика Aupair: молоді люди виконують функції домашніх помічників (нянь, домробітниць, доглядальниць), при цьому проживають і харчуються в сім’ях і мають можливість навчатися в німецьких вищих навчальних закладах. Якщо не ставите метою вчитися за кордоном, в будь-якому випадку це буде прекрасна мовна практика, життєвий досвід і знайомство з європейською країною.

На канікулах можна заробити надбавку до стипендії на сільськогосподарських роботах, на будівництвах, а якщо непогано володієте англійською, французькою, німецькою, іспанською та італійською, можете спробувати знайти посаду на курортах Середземного і Чорного морів. Респектабельні готелі беруть студентів в «високий сезон» на додаткові посади, коли не вистачає основного персоналу. Можете спробувати себе в ролі: адміністратора, аніматора, няні, офіціанта, гіда, пляжного рятувальника, масажиста, покоївки. Якщо не розцінювати роботу, як захоплюючі канікули, зможете непогано заробити і повернутися з європейською засмагою. Готуйтеся до того, що у вас буде в кращому випадку один вихідний день на тиждень і ненормований графік.

Тимчасова робота в Європі на канікулах має ще кілька плюсів: ви зможете познайомитися з цікавими людьми і здійснити подорож, не витративши ні копійки. Роботу за кордоном можна прирівняти до літньої практики, якщо майбутній педагог попрацює нянею, лікар – масажистом або доглядальницею, історик – екскурсоводом, а менеджер по туризму – адміністратором.